Політика

Демократи мають варіанти заміни Клінтон у разі її відмови від виборів

Політика/Демократи мають варіанти заміни Клінтон у разі її відмови від виборів
Зберегти
Вигляд

У випадку, якщо кандидат в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон відмовиться від подальшої участі в передвиборній гонці, їй можуть знайти заміну.

Найімовірніше новими кандидатами стануть віце-президент США Джо Байден або сенатор від штату Вермонт Берні Сандерс, пише The Telegraph.

Американський журналіст Девід Шустер повідомляє з посиланням на свої джерела, що рішення може бути прийняте на екстреному партійному засіданні демократів.

Зауважується, що таке рішення може бути ухвалене тільки в тому випадку, якщо Гілларі Клінтон сама оголосить про бажання вийти з гонки за президентське крісло. На даний момент Клінтон такого бажання не висловлювала.

Розмови про можливу зміну кандидата виникли на підставі повідомлень про поганий стан здоров'я Клінтон. Її лікуючий лікар повідомив, що діагностував у своєї пацієнтки запалення легенів. Їй призначили антибіотики, а також рекомендували відпочити і змінити графік роботи.

В результаті кандидат від демократів прийняла рішення скасувати поїздку до Каліфорнії. В рамках поїздки передбачався збір коштів на передвиборчі заходи.

Пов`язані новини