ENRU

Демонстрації в Палестині, нові авіудари по Ємену та сирійська війна

Демонстрації в Палестині, нові авіудари саудитів по Ємену та сирійська війна, що ніяк не закінчиться — Близький Схід є головною темою програми «Громадське.Світ» сьогодні о 21:00. Ведучий Володимир Єрмоленко обговорить тенденції в регіоні, та як вони впливають на решту світу, з гостем — антропологом та релігієзнавцем Олегом Ярошем.

Також у програмі:

  • У британській газеті Times вийшли публікації про російські методи ведення гібридної війни — говоримо зі співавторкою Алею Шандрою, засновницею Euromaidan Press.

  • Вибухові Балкани: чому Сербія знову свариться з Косово та чим важливий для України боснійський досвід.

  • Червона картка для Росії — як політика може вплинути на чемпіонат світу з футболу-2018.

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.