УКРАЇНА

День Незалежності: дивіться наживо на Громадському

24 серпня, 2018 09:06
УКРАЇНА/День Незалежності: дивіться наживо на Громадському
Зберегти
Вигляд
lead
24 серпня в Києві відбудеться парад до 27-ї річниці Дня Незалежності України. О 9:00 в ефірі Громадського дивіться стрім нашого журналіста з Майдану Незалежності, а о 10:00 — трансляцію з параду, участь у якому беруть близько чотирьох з половиною тисяч чоловік і проїде 250 одиниць військової техніки.

24 серпня в Києві відбудеться парад до 27-ї річниці Дня Незалежності України. О 9:00 в ефірі Громадського дивіться стрім нашого журналіста з Майдану Незалежності, а о 10:00 — трансляцію з параду, участь у якому беруть близько чотирьох з половиною тисяч людей і проїде 250 одиниць військової техніки. 

Також о 9-й ранку на Русанівській набережній в Києві відбудеться Всеукраїнський забіг у вишиванках, о 19-й в парку Шевченка — концерт класичної музики Класик пікнік і концерт «Океан Ельзи» на НСК Олімпійський о 20:00: включення, сюжети та текстовий онлайн на сайті Hromadske.ua.

Як святкують День Незалежності у Дніпрі, Харкові, Маріуполі, Львові — також дивіться на сайті та в ефірі Громадського. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Я і незалежність: п’ять інших історій  

У Києві в День Незалежності у зв’язку з концертом гурту «Океан Ельзи» на стадіоні «Олімпійський» роботу метро продовжать на дві години.

Пов`язані новини