На честь Дня Соборності України жителі різних міст збиралися в «Живі ланцюги єдності», що символізують об'єднання західної та східної України, співали гімни та розгортали національні прапори

З нагоди Дня Соборності України жителі різних міст об'єднувалися в «Живі ланцюги», що символізують єднання західної та східної України, співали гімни та розгортали національні прапори.

                                         Захід

                                   

У Львові 22 січня вшанували борців за незалежність та суверенність України. Зокрема, керівництво міста, області і громадськість поклали квіти та запалили лампади на могилах українських воїнів. Також учасники акції біля пам’ятника Тарасу Шевченку виголосили промову та молитву за Україну.

У Луцьку з нагоди Дня Соборності України близько 100 осіб виконали державний гімн і розгорнули 10-метровий жовто-блакитний прапор. Як передає УНІАН, учасники акції з жовто-блакитними стрічками і прапорами зібралися в центрі міста на Театральній площі. У події взяли участь активісти Євромайдану, представники громадських організацій, студенти, пересічні громадяни та діти.

 

                                       Схід

 

Жителі Маріуполя об'єдналися в «живий ланцюг» навколо драматичного театру та тримали національну символіку. Про це повідомляє Mariupol.tv. Згідно з повідомленням, у святкуванні Дня Соборності взяли участь військові, співробітники поліції та жителі міста.

У Харкові акцію «Ланцюг єднання» провели близько 300 людей, передає УНІАН. Після колективного виконання гімну України та спільної молитви учасники акції вишикувалися вздовж вулиці Сумської, утворивши ланцюг від площі Свободи до будівлі Харківського академічного театру опери та балету.

У Лисичанську місцеві з нагоди Дня Соборності України запалили факели та утворили великі літери UA.

 

                                          Південь

 

Жителі Запоріжжя на честь Дня Соборності об'єднали два береги Дніпра живим ланцюгом на греблі ДніпроГЕСу. Як передає «Інтерфакс-Україна», в акції єднання взяли участь сотні жителів міста. Як зазначається, учасники акції виконували українські пісні, а також скандували патріотичні гасла.

У центрі Одеси люди на знак єднання сформували фігуру сонця, тримаючи прапори України і всіх регіонів країни. Перед присутніми виступив учасник АТО, який закликав зокрема вшанувати пам'ять українських патріотів, які загинули під час Революції гідності, — Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Юрія Вербицького й інших.

 

                                       Столиця України

 

Близько сотні людей утворили «Ланцюг Єдності» з нагоди Дня соборності України на мосту біля станції метро «Дніпро» у Києві. На заході окрім українських прапорів також розгорнули прапори партії ВО «Свобода», організації «Сокіл» та Української повстанської армії. Учасники «Ланцюгу Єдності» розгорнули плакати з зображенням Степана Бандери, Євгена Коновальця та Романа Шухевича. Зазначається, що у заході взяли участь люди з різних регіонів України. Демонстранти скандували гасло «Одна єдина соборна Україна!», а авто, що проїжджали міст, сигналили на знак солідарності.

Крим

Навіть у Севастополі знайшлися активісти, які невеличкою акцією відзначили День Соборності України.

Раніше повідомлялося, що у світі проходить флешмоб «United Ukraine» до Дня Соборності України.

Поділитись: