Життя

День соборності в Україні

Життя/День соборності в Україні
Зберегти
Вигляд

ОДЕСА

В День Соборності України одесити, незважаючи на сильний мороз, вийшли на Думську площу, щоб послухати святковий концерт та утворити живий ланцюг, як символ єднання, а також в пам'ять про перших Героїв Небесної Сотні, які загинули 2 роки тому. На площі зібралося декілька сотень одеситів з прапорами України та національною символікою. На честь свята в Одесі сьогодні виступали одеський гурт Друже Музико та Тінь Сонця з міста Київ.

 

/Hromadske.Одеса


ЛУЦЬК

В Луцьку з нагоди Дня Соборності України утворили «живий ланцюг», в якому взяли участь декілька сотень людей. Організували захід активісти «Національного альянсу».

«Ми цією акцією хочемо показати, що все-таки Схід та Захід разом, не забуваймо, що в Україні йде війна. Але ось цей прапор синьо-жовтий має усіх нас об’єднувати», – зазначила співорганізатор акції, активістка Юлія Грищук.

«Живий ланцюг» простягався від Театрального майдану вздовж вулиці Лесі Українки. Учасники акції зазначають, що подібні заходи об’єднують українців та нагадують, що Україна – неподільна.

Закінчилась акція спільним виконанням гімну.

 

/Hromadske.Волинь

 

ЧЕРКАСИ

 

/Hromadske.Черкаси

 

Пов`язані новини