Нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Вадим Денисенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про скасування поправки в Закон «Про державний бюджет України на 2016 рік», яка відтерміновує запровадження електронних декларацій до 2017 року.

Відповідний документ опублікований на сайті ВР.

«Законопроектом пропонується вилучити положення, що обмежували час прийняття Національним агентством з питань запобігання корупції рішення про початок роботи системи подання та оприлюднення відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», - йдеться у пояснювальній записці.

В той же час, спікер Верховної Ради Володимир Гройсман запевнив, що парламент проголосує за це рішення.

«Повністю підтримую цю ініціативу – я проти будь-якого відкладення на майбутнє заходів щодо запобігання та боротьби з корупцією. Переконаний, Верховна Рада проголосує за відповідне рішення», – додав він.

Нагадамо, запровадження електронного декларування чиновниками є однією з умов, яку Україна взяла на себе для запровадження безвізового режиму.

5 грудня депутат від «Блоку Петра Порошенка», член комітету з питань запобігання і протидії корупції Віктор Чумак повідомив, що нардеп від «Волі народу» Андрій Деркач виявився автором поправки, яка передбачає відтермінування запровадження електронних декларацій до 2017 року.

Поділитись: