Політика

Департамент Мінекономіки з держзакупівель залишається в Кабміні

Політика/Департамент Мінекономіки з держзакупівель залишається в Кабміні
Зберегти
Вигляд

Команда департаменту з держзакупівель Мінекономіки залишатиметься працювати в уряді, заявив Олександр Стародубцев.

Він відзначив, що департамент «абсолютно підтримує, вболіває і переживає за міністра економіки України Айвараса Абромавичуса, його заступників і в першу чергу – нашого керівника Максима Нефьодова».

«Але ми продовжуємо працювати на своїх місцях і проштовхувати одну з небагатьох реформ, які успішно розвиваються в Україні. Ми щиро вважаємо, що без команди міністра та Макса (Нефьодова – ред.) хід нашої реформи може серйозно загальмувати. Це не викликає у нас радості, але ми готові йти до кінця", – написав Стародубцев у Facebook.

Нагадаємо, про рішення подати у відставку міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус заявив 3 лютого. Головними причинами такого кроку він назвав потужний спротив реформам, нав'язування «сумнівних» кадрових призначень, а також спробу «встановити контроль над грошовими потоками» державних підприємств, які курує його відомство. Пізніше про відставку оголосили і кілька заступників пана Абромавичуса.

Абромавичус звинуватив заступника лідера фракції БПП Ігоря Кононенко в спробі тиснути на міністерство.

В свою чергу, Кононенко назвав емоційною заяву міністра та вважає її спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі Мінекономіки.

Раніше голова «БПП» Юрій Луценко повідомив Громадському, що фракція не підтримала ініціативу щодо складання мандата Ігоря Кононенка. Сам Кононенко заявив, що йде з посади заступника голови БПП на період розслідування.

/фото facebook.com/Olexandr Starodubtsev

Пов`язані новини