УКРАЇНА

Депутат Артеменко не знає про указ щодо припинення його громадянства України

1 травня, 2017 08:59
УКРАЇНА/Депутат Артеменко не знає про указ щодо припинення його громадянства України
Зберегти
Вигляд
Народний депутат Андрій Артеменко нічого не знає про указ президента Петра Порошенка щодо припинення громадянства України депутата.

Народний депутат Андрій Артеменко нічого не знає про указ президента Петра Порошенка щодо припинення громадянства України депутата.

Про це Артеменко сказав в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Мені нічого не відомо про цей указ, і для з'ясування саме цього інформаційного витоку, тому що розуміємо, що інформація пішла від Олега Ляшка, від ресурісів Радикальної партії... Я подав офіційний депутатський запит до Адміністрації президента, щоб зрозуміти офіційну позицію президента України», — заявив Артеменко.

«Якщо він дійсно підписав такий указ  — буде відповідна реакція. Якщо ні, такого політика, як Олег Ляшко, потрібно судити, потрібно вибивати із Верховної Ради», — додав він.

Також Артеменко заявив, що можливе позбавлення його громадянства через нібито наявність громадянства Канади, є необґрунтованим. За його словами, він анулював канадський паспорт ще в 2014 році.

Артеменко також спростував інформацію, що перебуває у Відні і заявив, що він у Вашингтоні.

Раніше лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко повідомив, що президент України Петро Порошенко підписав указ про припинення громадянства народного депутата Андрія Артеменка.

Як відомо, у лютому видання The New York Times оприлюднило матеріал, у якому зазначалдось, що Артеменко передав план нормалізації відносин між Україною і Росією екс-раднику президента США Майклу Флінну незадовго до його відставки.

Серед іншого, план містить ідею проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму Росії в оренду на 50-100 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про депутата Артеменка і його «план примирення України з Росією».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини