Народний депутат від БПП Олег Барна вимагає позбавити акредитації при Верховній Раді журналіста каналу «1+1» Ігоря Колтунова, якого він облаяв у кулуарах парламенту 2 жовтня. Про це йдеться у зверненні депутата до голови Комітету парламенту з питань свободи слова та інформполітики Вікторії Сюмар, повідомляє «Детектора медіа».

Барна просить голову Комітету рекомендувати прес-службі апарату Ради припинити акредитацію журналіста Колтунова «задля унеможливлення в майбутньому відвідування Верховної Ради України даним журналістом».

Депутат Барна вважає, що журналіст непрофесійно виконує свої обов’язки. «Вважаю неприпустимою акредитацію при Верховній Раді подібних журналістів, метою яких є не професійне виконання своїх обов’язків, не об’єктивне висвітлення роботи Верховної Ради України як найвищого законодавчого органу держави, а лише дискредитація брудним методами народних депутатів та українського парламенту в цілому», — йдеться у зверненні Барни.

Перша заступниця голови Комітету свободи слова Ольга Червакова у коментарі «Детектору медіа» повідомила, що вона також отримала звернення Барни щодо позбавлення журналіста «1+1» акредитації. За її словами, Комітет розгляне звернення найближчим часом. Водночас вона додала, що вбачає, «у цьому конфлікт інтересів, тому що не може депутат звертатися за покарання журналіста, якого він обматерив».

Нагадаємо, 2 жовтня журналіст «1+1» Ігор Колтунов повідомив у Facebook, що депутат Олег Барна облаяв його в кулуарах Верховної Ради. Колтунов оприлюднив відео лайки.

Барна відповів нецензурно на питання журналіста про «кнопкодавство».

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики вибачився перед журналістом Колтуновим за поведінку депутата Олега Барни.

Поділитись: