Політика

Депутат Бублик вийшов з партії «Свобода»

Політика/Депутат Бублик вийшов з партії «Свобода»
Зберегти
Вигляд

Народний депутат України Юрій Бублик вийшов з партії «Свобода» через незгоду з тим, що керівників місцевих партійних організацій «вибирають не члени партії, а їх призначає глава партії за поданням місцевого вищого керівництва», йдеться в повідомленні «Інтерфакс-Україна».

«Ми ж це вже проходили в 2014 році, коли «вільна» була при владі. Слабка кадрова політика на Полтавщині привела до втрати рейтингу «Свободи». А полтавчани мені досі тикають в очі «Махніцький». Ще кілька таких «перемог» і в Полтаву хоч не повертайся. Тож, шановні полтавці, з сьогоднішнього дня я припиняю своє членство у ВО «Свобода». Дістало! Залишаюся вірним полтавської громади», - заявив депутат.

Також він зазначив, що керівництво партії змушене постійно балансувати між «авторитаризмом і здоровим глуздом, щоб уберегти партійне членство в умовах постійної несправедливості», і в результаті відбуваються системні конфлікти в місцевих партійних організаціях.

Всеукраїнське об'єднання «Свобода» задовольнило заяву члена народного депутата України Юрія Бублика щодо зупинення його членства у ВО «Свобода».

/ фото glavcom.ua

Пов`язані новини