УКРАЇНА

Депутат Гончаренко готовий пройти усі перевірки у Генпрокуратурі

УКРАЇНА/Депутат Гончаренко готовий пройти усі перевірки у Генпрокуратурі
Зберегти
Вигляд
lead

Народний депутат Олексій Гончаренко в коментарі Громадському повідомив, що нічого про розпочате Генпрокуратурою кримінальне провадження не знає і жодних повідомлень з ГПУ йому не надходило.

«По-перше, я дуже радий за Мосійчука. Там написано, що це депутатське звернення саме від нього. А як відомо вже всій країні, звернення Мосійчука коштує 3 тисячі доларів. Він казав на всю країну, що звернення – 3 тисячі, запит – 5 тисяч доларів. Тому, я так розумію, що свою «трьошку» він вже отримав. Тому я радий за нього. Не знаю, від кого. Може, правда, він це як суботнік робив?. По-друге, це звичайно, повний брєд. Ходжу сміюся», – сказав Гончаренко.

На уточнення, чи викликали депутата до Генпрокуратури, відповів, що ні: «Мене нікуди не викликали. Я про це нічого не знаю. Але готовий, якщо викличуть, прийти і пройти всі тести перевірки. Хочуть перевірку на рівень вати в крові? Будь ласка».

Про суть звернення – про просування Гончаренком ідей «русского мира» в Одесі, зустрічі з кураторами з ФСБ і підривну антиукраїнську діяльність в цілому, парламентар заявив:

«Зустріч з кураторами ФСБ – це коли мене тримали у Москві в тюрмі. А просування «русского мира» – це коли я захищав Одесу 2 травня біля Будинку профспілок. А що там ще? А посягання на територіальну цілісність – це, напевно, коли я був на дільниці, де голосував Аксьонов з російським прапором. І єдиний, хто йому в очі сказав, що він подонок і сепаратист. Це я так розумію. Ну хай перевірять. Які проблеми?».

«А взагалі, це просто фантасмагорія. Вся країна бачила, як Мосійчук збирає гроші пакетом. Я так розумію, що цей пакет перекочував в прокуратуру, і тепер вона йому строче відповіді і по його звернення відкриває якісь провадження. ... Це інформаційний привід. Дивіться, він міг написати, я можу написати звернення в прокуратуру, що Білл Клінтон вкрав в мене мобільний телефон, потім наша ГПУ відкриє кримінальне провадження. Бо це ж не значить, що злочин вже доведений. А потім виявиться, що Білла Клінтона, насправді, ніколи в житті не бачив і мобільного телефона, може, в мене немає. І буде відповідь негативна - закрили провадження. Але в мене буде тиждень чи два, коли я буду бігати з офіційною відповіддю – бачите, Білл Клінтон вкрав в мене телефон», –сказав Гончаренко.

Нагадаємо, раніше депутат Лозовий повідомив, що ГПУ відкрила відносно Гочаренка кримінальне провадження за 2 статтями Кримінального кодексу у відповідь на запит депутата Мосійчука.

Пов`язані новини