Журналісти зафіксували, як депутат від «Опозиційної платформи — за життя» Ілля Кива листується у телефоні з людиною, яка підписана «Жирик Владимир Вольфович» — ймовірно з депутатом Держдуми РФ Володимиром Жириновським.

Це зняли працівники «TK Media».

«Добрий день. На зв’язку. Набирав?», — написав співрозмовник Киви.

Сам парламентар від ОПЗЖ розкритикував прем’єра Олексія Гончарука із використанням образливих слів й звинуватив його у тому, що «шансів відновити економіку та взаємовідносини (напевне йдеться про Росію — ред.) немає».

На відео є нецензурна лексика.

Згодом у кулуарах Ради журналісти зустріли Киву та запитали, чи дійсно він листувався з Жириновським. Депутат уникнув відповіді, але прокоментував можливість листування з депутатом Держдуми: «А в чому проблема? Держдума Росії, парламентар. Ми ж намагаємося якось знайти компроміси та точки дотику? Там же потрібно повернути територію й нам же потрібно відновити економічні відносини, які зміцнять добробут українського народу?».

Кива додав, що знайомий з Жириновським завдяки участі в ефірах, але особисто з ним не спілкується — лише листується.

У пресслужбі Жириновського заперечили, що він спілкувався з Кивою.

«Це фейк. Він (Кива — ред.) навмисно це записав, такого не було. Жириновський мобільним телефоном не користується. Є кнопковий телефон у помічника, якщо терміновий дзвінок, то він може поговорити телефоном. Це смішна неправда», — сказав прессекретар Жириновського Олександр Дюпін.

У цей же день, 4 лютого, Кива розповів hromadske, скільки собачої валюти потрібно зібрати, аби оплатити комуналку.

Поділитись: