УКРАЇНА

Депутат Лещенко засудив заборону трансляції Чемпіонату світу з футболу

6 червня, 2018 21:58
УКРАЇНА/Депутат Лещенко засудив заборону трансляції Чемпіонату світу з футболу
Зберегти
Вигляд
Депутат Лещенко засудив рішення комітету Верховної Ради про заборону трансляції Чемпіонату світу з футболу в Росії.

Депутат Лещенко засудив рішення комітету Верховної Ради про заборону трансляції Чемпіонату світу з футболу в Росії.

Про це він написав у Facebook.

«Рішення комітету Верховної Ради заборонити трансляції Чемпіонату світу з футболу — це не просто дурний піар, це рідкісна здатність тримати власних співгромадян за одноклітинних ідіотів, які після перегляду трансляції футболу раптом можуть повірити в «русский мир». Цей рецепт заборони приблизно з тієї ж методички, що перегляд ЛГБТ-прайдів робить людину гомосексуалом», — написав Сергій Лещенко.

Також Лещенко нагадав, що попри «суперпропагандистську» направленість олімпіади в нацистській Німеччині, в ній брали участь та перемагали, зокрема, темношкірі легкоатлети з США.  

«В олімпіаді в нацистській Німеччині брали участь темношкірі  спортсмени, перемагали в ній, як легкоатлет Джессі Оуенс, отримували нагороди на зло Гітлеру, для якого ті ігри були суперпропагандистським заходом, і нікому не приходило в голову не висвітлювати ці події в США» , — додав депутат.

Нагадаємо, 6 червня Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформполітики підтримав проект постанови про недопущення трансляції в Україні Чемпіонату світу з футболу в Росії.

Про те, що Національна суспільна телекомпанія вирішила не транслювати ЧС з футболу, який відбудеться у Росії, глава НСТУ Зураб Аласанія повідомив ще у лютому.

У квітні 46 членів Європейського парламенту закликали не відвідувати Чемпіонат світу з футболу у Росії.

Глава МЗС Павло Клімкін також заявляв, що Росію треба позбавити права проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

В Європарламенті закликали ігнорувати чемпіонат світу з футболу в РФ.

Члени королівської родини та британські міністри не поїдуть на чемпіонат світу з футболу у 2018 році у Росію через можливу причетність РФ до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

Уряди Швеції, Данії й Австрії розглядають можливість бойкоту чемпіонату світу з футболу в Росії.

Фінальний етап Чемпіонату світу з футболу відбудеться у Росії з 14 червня до 15 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко про Чемпіонат з футболу: Фанати мають самі вирішити, чи їхати до Росії

Пов`язані новини