УКРАЇНА

Депутат Ляшко є найактивнішим оратором у Верховній Раді — ОПОРА

12 червня, 2018 15:33
УКРАЇНА/Депутат Ляшко є найактивнішим оратором у Верховній Раді — ОПОРА
Зберегти
Вигляд
У Верховній Раді України VIII скликання за 3,5 року роботи найбільше виступав лідер фракції «Радикальна партія» Олег Ляшко.

У Верховній Раді України VIII скликання за 3,5 року роботи найбільше виступав лідер фракції «Радикальна партія» Олег Ляшко.

Про це повідомив аналітик Громадянської мережі ОПОРА Андрій Савчук, передає «Укрінформ».

«Найбільше у Верховній Раді говорить лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко. У нього 1104 виступи і пан Ляшко говорив майже 39 годин у сесійній залі», — зазначив аналітик.

За його словами, у дослідженні не враховувалися виступи спікера і віце-спікерів. Водночас він зазначив, що у деяких випадках Ляшко говорив більше, ніж дехто з віце-спікерів.

На другому місці також депутат від «Радикальної партії» — Віктор Галасюк. На його «рахунку» 457 промов тривалістю 15 годин 44 хвилини.

Майже таку саму кількість часу «наговорив» позафракційний Юрій Левченко, який долучився до 687 обговорень у сесійній залі.

Крім того, 490 разів виступав голова Комітету правової політики та правосуддя Руслан Князевич. Депутат від Опозиційного блоку Ігор Шурма — 298 разів.

За даними ОПОРИ, серед найактивніших ораторів Ради — Сергій Соболєв («Батьківщина»), Максим Бурбак («Народний фронт»), Олександр Долженков («Опозиційний блок»), Єгор Соболєв («Самопоміч») та голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Раніше повідомлялось, що Ляшко задекларував понад 20 млн грн доходу за 2017 рік.

Пов`язані новини