Народний депутат від «Опозиційного блоку» Вадим Новинський повернувся до України

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Вадим Новинський повернувся до України. Про це повідомляють кореспонденти Громадського.

У виступі перед журналістами він відмовився говорити, у якій країні побував.

«Мильна опера під назвою «повернеться чи не повернеться Новинський» закінчилася повним фіаско. Не дивлячись на те, що у ній приймали участь найвищі посадові особи держави. Я повернувся», — сказав він в аеропорту Бориспіль.

Він повідомив, що буде в сесійній залі Верховної Ради, коли розглядатимуть питання щодо позбавлення його депутатської недоторканності.

На його переконання, справа проти нього «повністю сфабрикована, побудована на брехні і вона є політично мотивованою».

«Це ніщо інше ніж тиск на опозицію. Влада розпочинає репресії проти опозиції, оскільки нас бояться. Таким чином хочуть нам закрити рота. Але це теж не вийде», — заявив Новинський.

Він також зазначив, що не має планів покидати Україну навіть попри загрозу затримання і залишатиметься тут за будь-яких обставин.

Новинський розповів, ще поки не читав подання Генпрокуратури до Верховної Ради.

«Коли я його прочитаю, я дам всі коментарі стосовно цього подання. Воно так само засноване на брехні, як і вся справа», — зазначив він.

Нагадаємо, генпрокуратура направила подання до Верховної ради про зняття з Новинського депутатської недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності .

Новинського підозрюють у незаконному позбавленні волі особистого помічника покійного предстоятеля Української православної церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира, а саме, архієпископа Переясла-Хмельницького і Вишневського Олександра.

Сам Новинський заявив про відсутність причин для зняття з нього недоторканності. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile