Народний депутат від «Волі народу» Олександр Онищенко, якого підозрюють у розкраданні державного газу, заявив про готовність співпрацювати з Національним антикорупційним бюро.

Про це повідомив адвокат Онищенка Віктор Петруненко в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

«Я передав детективам заяву, в якій він заявляє про свою готовність співпрацювати в рамках слідства. Це документ, в якому Онищенко вказує свої координати і контакти в Великобританії, за якими слідчі можуть з ним зв'язатися», – сказав Петруненко.

Таким чином, за словами захисника, у детективів НАБУ є можливість проводити процесуальні дії з Онищенком, включаючи особисті контакти. Петруненко також допустив, що слідчі можуть виїхати до Великобританії для проведення слідчих заходів з Онищенком.

Олександру Онищенку інкримінують корупційні зловживання при реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування». Йому загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у «газовій справі Онищенка» зарештовано майна на загальну суму 315 млн грн. На сьогоднішній день отримано більше 100 ухвал по накладанню арешту на майно підозрюваних у цій справі.

5 липня Верховна Рада підтримала подання генпрокурора про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Онищенка. 27 липня Луценко підписав повідомлення про підозру депутату Онищенку.

Також Генпрокурор повідомив, що Онищенко 2 липня покинув територію України.

Поділитись: