Народний депутат від групи «Воля народу» Олександр Онищенко заявляє про обшук в його громадській приймальні представниками Національного антикорупційного бюро (НАБУ).

За словами Онищенка, за день до обшуку його викликали в НАБУ як свідка у справі, в якій фігурує колишній депутат Микола Мартиненко, передає Українська правда.

На сайті НАБУ зазаначається, що сьогодні детективами провели низку обшуків у Києві та Київській області, зокрема, в офісах фірм, діяльність яких пов’язують зі злочинними схемах реалізації природного газу.

«Під час обшуку в одному з офісів було виявлено табличку, яка вказує, що в ньому начебто розташовано приймальню народного депутата Олександра Онищенка, про що він публічно заявив у ЗМІ. Однак, згідно з даними Верховної Ради України, приймальня народного депутата за вказаною адресою не зареєстрована. Право власності на офіс, у якому проводиться обшук, народному депутату також не належить», - йдеться у повідомленні.

Підкреслюється, що обшуки у зазначеному приміщенні проводилися через те, що за цією адресою знаходяться фірми, діяльність яких розслідує НАБУ в рамках згаданого кримінального провадження.

У НАБУ зазначають, що обшуки проводили у провадженні за фактом зловживання службовим становищем при реалізації природного газу, видобутого в рамках спільної діяльності з «Укргазвидобування».

«Згідно з відомостями, внесеними до Єдиного реєстру досудових розслідувань, газ було реалізовано за цінами, нижчими від ринкових, внаслідок чого державним інтересам було заподіяно суттєвої шкоди. За оцінками детективів НАБУ, йдеться про суму понад 1 млрд грн», - додають у антикорупційному бюро.

/ фото dt.ua

Поділитись: