Народного депутата Сергія Пашинського допитали в прокуратурі Київської області щодо інциденту, під час якого народний депутат прострелив ногу мешканцю Васильківщини В'ячеславу Хімікусу

Народного депутата Сергія Пашинського допитали в прокуратурі Київської області щодо інциденту, під час якого народний депутат прострелив ногу мешканцю Васильківщини В'ячеславу Хімікусу. Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Депутат давав свідчення понад чотири години. В перерві він вийшов до журналістів.

«Я зроблю все, що зможу для проведення об'єктивного розслідування. Призначено чимало експертиз. Сотні людей в цій країні гинуть через таку п'яну нечисть», — заявив Сергій Пашинський.

Нардеп наполягає, що перед тим, як прострелив чоловіку ногу, зробив попереджувальний постріл в повітря.

«Я вистрелив вгору, крикнув «стояти!». Однак, це на нього не подіяло. На жаль», — розповів нардеп журналістам.

Пашинський повідомив, що бере із собою зброю за потреби. За його словами, він пояснив слідчим, чому взяв пістолет в поїздку 31 грудня.

Після пострілу у ногу Сергій Пашинський надав постраждалому першу допомогу та відвіз його до лікарні. За словами нардепа, на медичні послуги його син витратив близько 5 тисяч гривень.

Очної ставки Сергія Пашинського з постраждалим ще не було.

У свою чергу, прокурор Київської області Дмитро Чибісов повідомив, що по цій справі, яку попередньо кваліфікували, як хуліганство, допитають також дружину та сина нардепа Пашинського.

Раніше повідомлялося, що у справі про стрілянину з Пашинським нікому не оголошено підозру.

Нагадаємо, голова Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський прострелив ногу чоловіку, який буцімто намагався напасти на депутата зі скляною пляшкою. 

Справу народного депутата від «Народного фронту» Сергія Пашинського про постріл у нападника взялася розслідувати прокуратура Київської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Тилові стрільці: Кому і за що силові міністри роздають нагородну зброю» і «В Україні 40-50 тисяч чиновників нагороджені забороненою зброєю — експерт»

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile