Народний депутат від Народного фронту Сергій Пашинський не має відношення до нібито незаконних дій, про які йдеться у розслідування видання «Новое Время».

Народний депутат від Народного фронту Сергій Пашинський не має відношення до нібито незаконних дій, про які йдеться у розслідування видання «Новое Время».

Про це повідомив адвокат Пашинського Володимир Раков у блозі на сайті видання «Цензор.нет».

«Стаття у «Новом времени» від 5 квітня вразила некомпетентністю, неправдивістю автора у питаннях, які він намагався розкрити, безпідставного віднесення цього до корупції і згадкою, що «беніфіціаром» цього, є Пашинський Сергій», — написав адвокат.

Він наголосив, що Пашинський не мав жодного відношення до викладених в матеріалі дій.

«Вирішено звернутися до головного керівника «Нового времени» Віталія Сича та керівництва з вимогою про публікацію відповіді Пашинського на оприлюднену статтю з неправдивою інформацією», — написав Раков.

Водночас адвокат підтвердив, що разом з іншими колегами приходив до офісу «Нового времени» та особисто до Віталія Сича, про що раніше повідомлялось. Однак Раков заперечив будь які погрози.

5 квітня журнал «Новое время» у своєму щотижневому випуску оприлюднив матеріал «Служили два товариші. Секретні оборонні замовлення стали золотою жилою для представників влади».

У розслідуванні, автором якого є Іван Верстюк, йдеться про те, що українські оборонні відомства налагодили незаконну схему закупки продукції за завищеними цінами. У матеріалі, зокрема фігурує народний депутат Сергій Пашинський і заступник голови РНБО Олег Гладковський.

Згодом головний редактор «Нового времени» Віталій Сич повідомив, що після публікації до офісу видання без попередження прийшли адвокати Пашинського з пропозицією про «врегулювання». 

За словами Сича, адвокати погрожували та вимагали опублікувати у журналі публікацію самого Пашинського на кілька сторінок і його фото, яке журналісти мали б поставити на всю обкладинку.

Поділитись: