У сім'ях п'яти учасників акції протесту біля Верховної Ради співробітники поліція провела обшуки.

У сім'ях п'яти учасників акції протесту біля Верховної Ради співробітники поліція провела обшуки.

Про це повідомив народний депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв, який є одним з координаторів акції.

«У сім'ях п'яти учасників акції під парламентом, ветеранів цієї війни за незалежність, відбулися обшуки: у трьох бійців батальйону «Донбас», у двох айдарівців (екс-бійці Айдару, — ред.) і одного волонтера, який допомагав обом батальйонам», — повідомив він у парламенті.

За його словами, до сімей учасників прийшли співробітники поліції та інкримінують їм «участь в незаконних збройних формуваннях».

Він додав, що у ході обшуків правоохоронці вилучили форму з нагородами, а також зареєстровану зброю учасників акції.

Під стінами Верховної Ради 17 жовтня розпочалась масова акція. Протестувальники висували три основних вимоги: нові правила виборів в Раду, які включають в себе пропорційну систему з відкритими списками, скасування депутатської недоторканностістворення антикорупційного суду.

Про головні події акції протесту зранку й до вечора 17 жовтня читайте в онлайн-публікації: Протести у центрі Києва: сутички з поліцією і наметове містечко під Радою. 

Станом на 20 жовтня акція під Радою триває. 19 жовтня організатори акції зробили спільну заяву, у якій йшлось про те, що рух Саакашвілі та депутати «Сапопомочі» Семенченко і Єгор Соболєв та їхні соратники залишаться в наметовому містечку, а решта учасників «продовжать протест іншими методами».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ФОТОРЕПОРТАЖ: Протести в урядовому кварталі тривають.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: