Політика

Депутат від БПП: Завтра ми говоритимемо про новий уряд

Політика/Депутат від БПП: Завтра ми говоритимемо про новий уряд
Зберегти
Вигляд

Представник фракції «Блок Петра Порошенка» анонсував, що вже 13 квітня буде створено новий Кабінет міністрів України. Про це в ефірі Громадського заявив народний депутат від БПП Микола Паламарчук.

«Перемовини – це нормально. Але хотілося б, щоб цей процес тривав швидше. Сьогодні будуть ще йти перемовини. А завтра ми будемо говорити вже про новий уряд», – сказав Паламарчук.

Нагадаємо, 12 квітня Верховна Рада не змогла проголосувати за нового прем'єра і оновлений Кабмін.

10 квітня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про рішення піти увідставку. Пізніше, парламентський комітет з питань правової політики і правосуддя на засіданні ухвалив рішення, яким рекомендує Верховній Раді задовольнити рішення Яценюка.

Головним кандидатом на місце нового очільника уряду є спікер парламенту Володимир Гройсман. Однак зараз відбуваються торги щодо його призначення. Вчора ввечері, після скандалу з президентом Петром Порошенком щодо складу нового уряду, Гройсман відмовився очолювати Кабмін. Але сьогодні він, нібито, погодився стати новим прем'єром, заявивши про свої умови. Наразі у фракції БПП продовжуються переговори щодо складу нового уряду.

Пов`язані новини