Депутат від «Слуги Народу» Роман Іванісов, якого підозрюють у непогашенні судимості, тимчасово зупинив членство у фракції.

Про це він повідомив у Facebook.

«Аби не ставити під удар репутацію всього колективу, я прийняв рішення призупинити своє членство у фракції на час перевірки оприлюдненою в ЗМІ інформації. Звернувся з цією пропозицією до голови фракції Давіда Арахамії, і він підтримав мене», — зазначив Іванісов.

Депутат вважає, що генпрокурора Рябошапку навмисне ввели в оману. Він додав, що скоро буде готовий оприлюднити докази того, що проти нього здійснили інформаційну атаку через антикорупційну діяльність.

Також президент Володимир Зеленський заявив, що планує розібратися з ситуацією навколо депутата. За його словами, якщо інформація підтвердиться він змусить Іванісов скласти мандат та піти з партії «Слуги Народу».

Нагадаємо, під час брифінгу 20 листопада Руслан Рябошапка заявив, що депутат від «Слуги Народу» відбув покарання. За його словами, перевірку погашення судимості проводила не Генпрокуратура, а інші правоохоронні органи.

«Ті факти, про які ви говорили (тюремний термін за зґвалтування — ред.), підтвердилися. Судимість була погашена, і тому вважається, що людина несудима на даний момент. Це важливо», — сказав Рябошапка.

Згодом у пресслужбі ГПУ повідомили, що інформація про погашення судимості не є підтвердженою. Її перевірка наразі триває.

Як повідомляли UNN з посиланням на правоохоронців, Іванісов був затриманий 14 вересня 1995 року Куйбишевським райвідділом міліції Запорізької області за ст. 117 ч. 3 (зґвалтування неповнолітньої), і ст. 118 ч. 2 (зґвалтування неповнолітньої неприродним чином) Кримінального кодексу України, який діяв на той час.

22 вересня його відправили до СІЗО, але через три дні відпустили за рішенням суду. Однак, 25 жовтня 1995 року міліція затримала його повторно. 21 березня 1996 року Іванісов засудили до 3,6 року позбавлення волі, з яких відбув 2 роки 6 місяців виправно-трудових колоній загального режиму.

Сам Іванісов на своїй сторінці у Facebook ці факти заперечив і навіть прикріпив фотокопію довідки про відсутність судимості.

Поділитись: