Високі результати Генеральної прокуратури в антикорупційних справах, про які говорять представники відомства та деякі народні депутати, є «величезною маніпуляцією».

Високі результати Генеральної прокуратури в антикорупційних справах, про які говорять представники відомства та деякі народні депутати, є «величезною маніпуляцією».

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив народний депутат, секретар комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Дмитро Добродомов.

За його словами, депутати від «Блоку Петра Порошенка» задавали «провокативні» запитання директору Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артему Ситнику під час його звіту у профільному комітеті парламенту 3 жовтня.

«Задача поставлена — дискредитувати ці нові органи (НАБУ і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (САП) — ред.). Сьогодні були порівняння — дивіться, ГПУ має ось такі (високі — ред.) результати, а, мовляв, НАБУ не має результатів», — сказав він.

Депутат наголосив, що ці результати ГПУ є «величезною маніпуляцією».

«Я особисто подавав депутатське звернення щодо того, а скільки ж насправді топ-корупціонерів посадили у нашій країні, наприклад у 2017 році. Виявилося — двоє. При чому їхня посада — голови райдержадміністрацій. Все, крапка», — наголосив Добродомов.

Також він розповів, що попри заяви депутатів від БПП про ефективність Генпрокуратури, у 2018 році від антикорупційних розслідувань до бюджету повернули 68 тисяч гривень.

«Тисяч! Я наголошую на цьому. От за літо було 4 600 гривень всього на всього. Якщо приплюсовувати так звану спецконфіскацію грошей Януковича, тоді так, з’являються начебто мільярди», — додав він.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що унайближчі дні народному депутату від «Опозиційного блоку» Михайлу Добкіну пред’являть обвинувальний акт і справу проти нього направлять до суду.

Також повідомлялося, що Національне антикорупційне бюро України порушило кримінальну справу стосовно першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР) України Сергія Семочка після публікації журналістського розслідування.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile