У дворі Київради невідомі люди у камуфляжі побили депутатів від партії «Свобода». Відео бійки оприлюднено у facebook об’єднання.

«Невідомі «зелені чоловічки» спочатку затягнули депутата Київради Володимира Назаренка у автобус, згодом влаштували бійку з іншими свободівцями. Наразі не встановлено що це за підрозділ. Представлятися вони відмовляються. Відповідають російською лайкою», — йдеться в повідомленні.

 

 

Як повідомив Громадському активіст Свободи Олександр Аронець, депутати-свободівці спустилися на перший поверх Київради, щоб з’ясувати, чому там перебувають невідомі у військовому камуфляжі без розпізнавальних знаків.

Зав’язалася сутичка, чоловіки у військовій формі спробували затягнути депутата Назаренка до мікроавтобуса припаркованого у дворі Київради, каже Аронець.

«За деякими даними невідомі - представники скандальної охоронної фірми «Лівий берег», яка запам'яталась бійками з киянами, що намагались недопустити незаконне будівництво на Микільській слобідці, де забудовником є депутат від партії Кличка», — написав він у facebook.

Поділитись: