УКРАЇНА

Депутатка Заліщук повідомила про обшуки у членів її родини

29 жовтня, 2017 01:08
УКРАЇНА/Депутатка Заліщук повідомила про обшуки у членів її родини
Зберегти
Вигляд
Співробітники Генпрокуратури провели обшуки у помешканні брата народної депутатки Світлани Заліщук.

Співробітники Генпрокуратури провели обшуки у помешканні брата народної депутатки Світлани Заліщук.

Про це Заліщук повідомила у Facebook.

«Обшуки в моїй родині таки провели. Але за місцем проживання брата, а не в помешканні, де живе батько, як заявила прокуратура... Прокуратура забрала речі, документи, засоби зв’язку мого брата, які не мають жодного відношення до роботи мого батька», — повідомила вона.

За словами депутатки, зокрема, у її брата вилучили старий дозвіл на роботу в Росії. Вона пояснила, що він очолював українську компанію, яка працювала в РФ і погодився на цю роботу ще до подій на Майдані.

Вона додала, що внаслідок обшуків зіпсовані вхідні двері, перевернута квартира, безліч вилучених особистих речей брата, які не мають ніякого відношення до роботи будь-кого з родичів депутатки.

Також вона стверджує, що з квартири зникли кошти, які не відображені в протоколі обшуку.

«Ніщо не заважало слідчому повідомити його про те, що прямо зараз в його житлі буде проводитися слідчі дії – тоді не довелося б зрізати петлі з вхідних дверей», — зазначила вона.

За її словами, найближчим часом адвокат брата планує зв'язатися зі слідчим, аби з'ясувати, в чому суть претензій військової прокуратури до нього.

Нагадаємо, Військова прокуратура прийшла з обшуками до екс-керівників банку «Капітал» у справі Клименка. У повідомленні ГПУ йшлося про те, що цей банк здійснював «незаконне відшкодування ПДВ, функціонування так званих «податкових майданчиків» та переведення грошей на банківські рахунки, підконтрольні екс-міністру Олександру Клименку».

За даними слідчих, діяльність групи осіб під керівництвом Клименка завдала держбюджету збитків у розмірі $788 млн.

Генпрокурор повідомив, що один із керівників київського відділення банку капітал був батько народного депутата від БПП.

Коментуючи цю заяву, депутатка Заліщук раніше повідомила, що її батько очолював один з філіалів банку, але наразі ані в нього, ані «в будь-яких інших моїх родичів, з того, що я знаю, не відбувається».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини