Народна депутатка Світлана Заліщук запевнила, що вона зацікавлена в розслідуванні Національного антикорупційного бюро щодо купівлі її квартири. Про це вона запевнила в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Я б хотіла спростувати інформацію щодо 13 млн грн. Вона коштувала 3,5 млн грн. НАБУ анонсувало, що зробить перевірку купівлі моєї квартири. Я зацікавлена в оцінці НАБУ, щоб розставити всі крапки над «і» ... Дуже добре, що ця історія почалася з мене, з Лещенка. Але чомусь з усіх депутатів поки така перевірка тільки щодо нас. Добре б у добровільному порядку перевірили всіх депутатів», — стверджує Заліщук.

Вона зазначила, що майно дороге, однак «це чесно зароблені гроші».

«Я купувала ще не будучи ані чиновником, ані політиком. Квартиру купували з цивільним чоловіком. Я думаю, що НАБУ поставить останню крапку в цій історії. Я очікую запиту, щоб надати всі свої документи», — додала Заліщук.

Нагадаємо, на початку вересня стало відомо, що депутат Лещенко придбав в центрі Києва квартиру площею 192 кв.м, що викликало великий суспільний резонанс.

Згідно з даними декларацій, за 18 років Лещенко міг сам заробити на елітну квартиру.

Раніше директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив, що під час придбання квартири народним депутатом України Сергієм Лещенком вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, пов’язані з корупцією.

Поділитись: