УКРАЇНА

Депутатка Заліщук заперечує обшуки у екс-керівництва банку «Капітал»

26 жовтня, 2017 13:44
УКРАЇНА/Депутатка Заліщук заперечує обшуки у екс-керівництва банку «Капітал»
Зберегти
Вигляд
Депутатка від «Блоку Петра Порошенка» Світлана Заліщук повідомила, що інформація прокуратури про проведення обшуків у екс-керівництва банку «Капітал» не відповідає дійсності.

Депутатка від «Блоку Петра Порошенка» Світлана Заліщук повідомила, що інформація прокуратури про проведення обшуків у екс-керівництва банку «Капітал» не відповідає дійсності.

Про це вона написала у Facebook.

Заліщук зазначила, що її батько очолював один з філіалів банку, але наразі ані в нього, ані «в будь-яких інших моїх родичів, з того, що я знаю, не відбувається».

«Розцінюю таку інформацію на сайті генпрокуратури або як жахливий непрофесіоналізм, або як спробу дискредитації», — написала Заліщук.

Також вона наголосила, що її батько «не має жодного відношення до справ колишнього керівника Мінітерства доходів та зборів Клименка».

«На даний момент він є пенсіонером, останні три роки проживає в Миколаївській області на батьківщині своєї родини. І в разі необхідності готовий надати будь-яку інформацію та відповісти на питання правоохоронних органів. Сподіваюсь ця ситуація не має відношення до моєї політичної діяльності і Генеральна прокуратура зробить все належне, аби такі підозри не виникли у подальшому», — додала вона.

Раніше повідомлялося, що Військова прокуратура прийшла з обшуками до екс-керівників банку «Капітал» у справі Клименка. У повідомленні ГПУ йшлося про те, що цей банк здійснював «незаконне відшкодування ПДВ, функціонування так званих «податкових майданчиків» та переведення грошей на банківські рахунки, підконтрольні екс-міністру Олександру Клименку».

За даними слідчих, діяльність групи осіб під керівництвом Клименка завдала держбюджету збитків у розмірі $788 млн.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини