Депутати Світлана Заліщук та Сергій Лещенко подали заяви про вихід з фракції Блоку Петра Порошенка.

«Не вважаю, що мандат — це квиток раба. За останні 4 роки він дав можливість боротися за важливі закони. Наприклад, закон про Антикорупційний суд. Але далі нема можливості мати жодної прив‘язки до цієї абревіатури. Розкрадання солдатів — це за межею», — зазначила Заліщук.

Водночас Сергій Лещенко опублікував заяву про вихід без жодних коментарів.

Раніше заяву про вихід подав депутат Найєм.

Нагадаємо, нещодавно програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» випустила розслідування, у якому йдеться, що син заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони Олега Гладковського — Ігор є учасником схем з розкрадання в оборонному комплексі України. Олег Гладковський, своєю чергою, є близьким другом президента Петра Порошенка. За даними розслідувачів, керівництво концерну Укроборонпром знало про шахрайські оборудки й давало на них згоду.

Перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський звернувся до правоохоронців із заявою про перевірку фактів з розслідування програми «Наші гроші» та попросив тимчасово зупинити його повноваження на посаді. Порошенко його відсторонення підтримав.

На розслідування також відреагували з боку державного концерну Укроборонпром, назвавши його маніпулятивним.

В НАБУ заявили, що відомство проаналізує ці факти та дасть їм оцінку. Також бюро зазначило, що згадані в розслідуванні підприємства вже є об'єктами розслідувань НАБУ, які нині тривають.

Нагадаємо також, що спільнота незалежних журналістів «Ініціатива 34» закликала Національну поліцію та Генпрокуратуру негайно розпочати розслідування фактів стеження за журналістами-розслідувачами програм «Схеми» та Bihus.info.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Жертва» президента: Як Петро Порошенко двічі не виручив свого друга Олега Гладковського

Поділитись: