Народному депутату від БПП Івану Віннику обмежили право виїзду за межі України у зв’язку із заборгованістю перед «Альфа Банком» і «Приватбанком» на суму 371 млн грн.

Про це свідчить ухвала Апеляційного суду Києва від 19 жовтня за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства «Альфа Банк».

Представники «Альфа Банку» повідомили, що боржник має 1/4 квартири, а також чотири малі судна, і приховує наявність цього майна.

Хоча в ухвалі прізвище боржника не вказується, судячи із даних його електронної декларації, мова йде саме про Вінника, пишуть «Наші гроші».

Так, у своїй електронній декларації за 2015 рік Іван Вінник вказує, що не має корпоративних прав і не є бенефіціаром жодної із компаній. Він задекларував тільки автомобіль BMW 750i 2008 року випуску і оренду номеру в готелі «Національний».

Крім того, у реєстрі суден малого флоту є дані, що у 2016 році Вінник мав у власності чотири самохідні мотрні судна – два 2005 року випуску, одне 2006 р. і одне 2008 р.

В ухвалі зауважується, що обмеження діє до моменту погашення Вінником боргів перед банками. Водночас вилучати паспорт у депутата суд відмовився.

Нагадаємо, що за зверенням депутата Вінника прокуратура Києва проводить розслідування щодо можливості незаконного збагачення члена Національного агентства з питань запобігання корупції Руслана Рябошапки. 

Поділитись: