Херсонський суд продовжив до 27 липня тримання під вартою «депутату» міської ради Євпаторії Сергію Осмініну, затриманому 3 квітня у пункті пропуску «Чаплинка». Осмініну інкримінують посягання на територіальну цілісність.

Херсонський суд продовжив до 27 липня тримання під вартою «депутату» міської ради Євпаторії Сергію Осьмініну. Його затримали 3 квітня у пункті пропуску «Чаплинка» на адмінкордоні з анексованим Кримом. Осьмініну інкримінують посягання на територіальну цілісність.

Про це Громадському повідомила речниця прокуратури Автономної республіки Крим Тетяна Тихончик.

За її словами, Апеляційний суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення — прокуратури Автономної Республіки Крим — про продовження строку тримання під вартою підозрюваного до 27 липня 2018 року.

Депутата підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК України.

Колишнього депутата Євпаторійської міської ради співробітники СБУ затримали 3 квітня.

Прокуратура звинуватила екс-посадовця у тому, що він під час анексії Криму голосував за так звану «націоналізацію» державного та комунального майна.

У вересні 2014 року в анексованому Криму екс-чиновник обрався депутатом окупаційної «Євпаторійської міської ради» від політичної партії «Единая Россия».

Окрім того, підозрюваний у березні 2014 року брав активну участь у діяльності так званої «Самооборони Криму».

6 квітня йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Поділитись: