ENRU

Депутати «Самопомочі» припинили голодування через львівське сміття

Лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк заявив, що він і народний депутат з цієї фракції Тарас Пастух закінчують голодування і відправляються до Львова, де завтра пройде віче.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ми сьогодні з Тарасом (Пастухом - ІФ) закінчуємо цей непростий шлях. Ми починаємо шлях від влади до своїх домівок», — сказав Березюк.

За його словами, зараз вони більше потрібні у Львові, де в неділю буде проведено віче.

«Я закликаю львів'ян не сидіти вдома, виходити на вулиці, виходьте на віче для того, щоб висловити свій протест, і ми повинні захистити те місце, яке рятує наш будинок — Україна, де ми всі хочемо жити», — сказав Березюк .

Нагадаємо, на початку поточного керівник парламентської фракції «Самопоміч» Олег Березюк оголосив голодування на знак протесту проти дій центральної влади щодо ситуації зі сміттям у Львові. Згодом до нього приєднались інші представники «Самопомічі», у тому числі і Оксана Сироїд.  Вранці в суботу Сироід госпіталізували.

Як повідомлялось, у міській раді Львова заявили, що в місті назбиралося 8,5 тонн сміття. Комісія міськради просила оголосити у Львові надзвичайну екологічну ситуацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історія львівського сміття. Спецпоект. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram