Життя

Депутати узгодили склад Кабміну, крім голови МОЗ

Життя/Депутати узгодили склад Кабміну, крім голови МОЗ
Зберегти
Вигляд

Депутати Верховної Ради планують сьогодні створити парламентську коаліцію та узгодити всі кандидатури на посади в новому Кабміні.

Кореспондент Громадського, який перебував біля будівлі Ради, проводив трансляцію.

Наразі депутати повідомили, що обидві фракції поставилися позитивно до кандидатури Лілії Гриневич на посаду голови Міносвіти.

Депутат від «Народного фронту» Вікторія Сюмар заявила, що фракція «Народний фронт» вирішила підтримати кандидатуру Володимира Омеляна на пост міністра інфраструктури.

А сам Омелян заявив, що готовий очолити Міністерство інфраструктури.

Кандидат на пост голови Мінкульту Євген Нищук повідомив, що коаліція вже висунула Гройсмана кандидатом в прем'єри і робить відповідне подання президенту Порошенку.

Депутат Олег Мусій заявив про те, що на посаду міністра охорони здоров'я претендують три людини: заступник міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський, заступник голови Комітету з питань охорони здоров'я Роман Ілик та директор Інституту серця Борис Тодуров.

За словами міністра соцполітики Павла Розенка, який є кандидатом на пост віце-прем'єр-міністра з соціальних питань, сьогодні вранці погоджена кандидатура відмовилась від посади голови Міністерства охорони здоров’я і наразі кандидатуру на цей пост не узгоджено.

Ольга Богомолець зауважила, що претендент на посаду міністра охорони здоров'я директор Національного інституту хірургії і трансплантології ім. Шалімова Олександр Усенко відмовився очолити відповідне відомство, пояснивши це тим, що хоче продовжувати займатись хірургією і розвивати інститут, який він очолює.

Коментуючи можливого кандидата на посаду голови МОЗ, депутат від БПП Сергій Лещенко повідомив, що фракція обговорює висунення на цю посаду депутата на прізвище Іщейкін, з яким Лещенко, за його словами, особисто незнайомий.

Зауважимо, що Костянтин Іщейкін є депутатом БПП, членом комітету Верховної Ради з питань бюджету і має вищу медичну освіту.

Перед цим БПП та Гройсман узгодили кандидатуру Насалика на пост голови Міненерго.

Раніше в БПП назвали склад нового уряду. Крім того, Верховна Рада України погодила кандидатуру глави уряду і склад Кабінету міністрів.

Рішення про скасування постанови про незадовільну оцінку роботи уряду мають включити до пакету законів поставлених на голосування.

/Фото rada.gov.ua

Пов`язані новини