Життя

Депутати Європарламенту попросять створити «список Савченко»

Життя/Депутати Європарламенту попросять створити «список Савченко»
Зберегти
Вигляд

Депутати Європарламенту проситимуть верховну представницю Європейського Союзу із зовнішньої політики і безпеки Федеріку Могеріні ініціювати «список Савченко», який за зразком «списку Магнітського» накладатиме санкції на російських високопосадовців.

Про це заявив депутат Європарламенту Петрас Ауштревічус, передає Deutsche Welle.

«У Європарламенті неодноразово піднімалося питання створення «списку Надії Савченко». Я думаю, ми дійшли до тієї межі, коли повинні щось зробити. Я буду говорити з моїми колегами. Принаймні, ми знову надішлемо лист верховній представниці Євросоюзу із зовнішньої політики і безпеки Федеріці Могеріні, в якому попросимо ініціювати «список Савченко». Це може відбутися вже завтра», - заявив Ауштревічус.

Нагадаємо, Донецький міський суд Ростовської області РФ не дав Надії Савченко виступити із залючним словом і переніс засідання на 9 березня. У відповідь Савченко заявила, що відмову їй в останньому слові сприймає як порушення її прав, і розпочинає сухе голодування. При цьому, адвокати не змогли відмовити Савченко від сухого голодування.

Понад 2 тисячі видатних особистостей із 20 країн підписали відкритий лист до європейських лідерів з проханням вплинути на ситуацію з Надією Савченко.

/фото Коммерсантъ

Пов`язані новини