Прокуратура Київської області в апеляційній інстанції довела правомірність повернення державі мисливських угідь площею понад 15 тисяч гектарів.

Прокуратура Київської області в апеляційній інстанції довела правомірність повернення державі мисливських угідь площею понад 15 тисяч гектарів, які були незаконно надані в користування близькому оточенню колишнього генерального прокурора України Віктора Пшонки.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

«Залишено без змін рішення суду першої інстанції, який задовольнив позов Фастівського міжрайонного прокурора та визнав незаконним рішення Київської обласної ради про надання суспільству в користування мисливських угідь площею понад 15,3 га на території Фастівського району», — йдеться в повідомленні.

Суд також визнав недійсним договір про умови ведення цього господарства і зобов'язав відповідача повернути державі зазначені мисливські угіддя, придбані з грубими порушеннями законодавства щодо припинення прав попереднього їх користувача — ДП «Фастівський лісгосп». Землями користувалося ТОВ «Укрмістобудпроект», пов'язане з сином колишнього генпрокурора Пшонки.

Прокуратура Київської області вживає заходів із виконання судових рішень щодо цього провадження.

Нагадаємо, що 23 червня слідчі Генеральної прокуратури України затримали сина екс-депутата Верховної Ради Юрія Крука Бориса. Його підозрюють у розкраданні 69 млн держкоштів спільно з екс-генпрокурором Віктором Пшонкою.

Самому Пшонці прокурори інкримінують розкрадання державного майна в особливо великих розмірах. За версією слідства, колишній генпрокурор незаконно заволодів 69 мільйонами гривень через укладання договору на ремонтні роботи з фіктивними компаніями.

Віктор Пшонка втік із Києва 22 лютого 2014 року. За останніми даними, він перебуває в Росії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: