Громадське просить вибачення за публікацію вирваної із контексту фрази на початку цього відеоматеріалу.

Було використано відео із ютуб-каналу «Свободный Донбасс», змонтоване таким чином, що з вислову Олександра Єфремова прибрали слова: «На меня отвязываются все средства массовой информации. И обвиняют меня то же самое в сепаратизме, обвиняют в том, что я финансирую сепаратистов и так далее и тому подобное. Я об этом говорю и говорю открыто. Но сказать, что я услышан — я не скажу».

Повна версія цього інтерв'ю на телеканалі «Лот» від 27 червня 2014 року.

Упродовж останніх двох місяців суди Києва змінили запобіжні заходи обвинуваченим у низці резонансних справ. Зокрема, обвинуваченому в організації силового штурму Майдану колишньому голові СБУ Києва Олександру Щеголєву та підсудному у справі про державну зраду екс-голові Партії регіонів Олександру Єфремову.

Тисячі обвинувачених та підозрюваних у подібних справах або у тих, що проходять за статтями про незаконні збройні формування, повалення конституційного ладу або фінансування тероризму, найближчим часом також можуть вийти із СІЗО.

Зміна їм запобіжного заходу стала можливою після рішення Конституційного суду України щодо положення про обов’язкове тримання під вартою фігурантів цих справ.

Правозахисники нараховують близько тисячі подібних справ у судах, проте вони менш відомі. А статистику відкритих кримінальних проваджень ніхто не веде.

Поділитись: