Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов закликав керівників державних архівних установ забезпечити збирання документів та документування подій про спалах, перебіг, боротьбу з поширенням коронавірусної хвороби.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства юстиції України.

Йдеться, зокрема, про зберігання паперових та електронних документів, створених представниками державного й приватного секторів, які мали на меті збереження здоров’я і життя населення та його соціально-економічного добробуту під час епідемії COVID-19.

На думку відомства, ці свідчення «представлятимуть цінність для сьогодення та майбутнього».

«Державна архівна служба України закликає науковців, громадськість, всіх небайдужих підтримати зазначену ініціативу та сприяти державним архівним установам у формуванні тематичних колекцій», — йдеться в повідомленні.

Раніше ми повідомляли, що в Німеччині музеї та університети збирають предмети, які використовують у повсякденному житті під час епідемії коронавірусу, для майбутніх виставок.

Станом на 6 червня з початку епідемії в Україні коронавірусне захворювання COVID-19 підтвердили у 26 514 людей, з них 777 померли від ускладнень, а 11 812 — одужали. За минулу добу в країні зафіксували 549 нових випадків зараження, 440 пацієнтів одужали, а 15 — померли.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: