Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування щодо можливого викрадення правоохоронцями автомобіля киянина Максима Шкварко.

Про це передає пресслужба ДБР.

Кримінальне провадження зареєстрували за інформацією, оприлюдненої в ефірі програми «ТСН». Справу відкрили за ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу (перевищення влади або службових повноважень).

Наразі слідчі намагаються встановити місцерозташування автомобіля та підстави його можливого протиправного використання правоохоронцями. Також у Держбюро мають надати оцінку діям правоохоронців, які розслідували факт викрадення автомобіля.

Максим Шкварко написав у Facebook, що в ніч з 30 червня на 1 липня у нього вкрали авто, яке стояло біля будинку. Він викликав поліцію, яка зафіксувала факт викрадення. Чоловік вирішив самостійно шукати авто, а також розмістив оголошення про пошук автомобіля в соцмережах.

Через місяці він виявив машину в групі, де продаються «перебиті» авто. Шкварко зв'язався з продавцем і представився покупцем, але не розповів, що є власником авто. За допомогою фото з різних ракурсів чоловік зрозумів, що це його авто. Він домовився придбати своє ж авто за 6,5 тисяч доларів, але продавці зникли. Максим дослідив фото та встановив номер краденого авто, який свідчив про те, що машину вивезли в Харків.

За словами Шкварко, автомобілем користуються два брати, які працюють у харківській поліції. Він зазначив, що звернувся до слідчого з отриманою інформацією, але в поліції ніяк не реагували на звернення.

Поділитись: