США розглядатиме співпрацю з Росією, проте відстоюватиме в першу чергу власні інтереси та захищатиме інтереси своїх союзників — про це заявив голова Держдепартаменту США Рекс Тіллерсон.

США розглядатиме співпрацю з Росією, проте відстоюватиме в першу чергу власні інтереси та захищатиме інтереси своїх союзників — про це заявив голова Держдепартаменту США Рекс Тіллерсон, повідомляє CNN.

«США розглядатиме співпрацю з Росією, коли ми знайдемо сфери практичної взаємодії, яка принесе користь американському народу», — заявив Тіллерсон після зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сєргєєм Лавровим, яка пройшла на полях саміту «Великої двадцятки» у німецькому місті Бонн.

«США стоятимуть на варті інтересів та цінностей Америки та її союзників. Так само, як ми шукаємо спільну мову, ми очікуємо від Росії дотримання своїх зобов’язань, передбачених Мінськими домовленостями, і роботи для зниження насилля в Україні», — додав він.

Раніше міністр оборони США Джеймс Меттіс заявляв, що не бачить умов, за яких була б можливою військова співпраця з Росією, а також попередив НАТО бути жорсткішими у відносинах з Москвою.

Раніше президент США Дональд Трамп заявляв, що Росія окупувала Крим через м’якотілість колишнього президента Барака Обами.

До цього у Білому домі заявили, що Трамп очікує від Росії повернення Криму Україні.

Нагадаємо, президенти США Росії під обговорювали координацію дій для боротьби з «Ісламською державою» в Сирії. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Знайти 6 відмінностей: як змінилась риторика Трампа після перемоги на виборах»

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: