УКРАЇНА

Держдума РФ пропонує запровадити в’їзні пільги для «ДНР» і «ЛНР»

20 березня, 2017 14:45
УКРАЇНА/Держдума РФ пропонує запровадити в’їзні пільги для «ДНР» і «ЛНР»
Зберегти
Вигляд
Держдума РФ має намір запропонувати уряду спростити умови міграції жителів тимчасово непідконтрольних Україні районів Донбасу до Росії.

Держдума РФ має намір запропонувати уряду спростити умови міграції жителів тимчасово непідконтрольних Україні районів Донбасу до Росії.

Також для самоназваних «ДНР» та «ЛНР» пропонують розробити перелік преференцій на території РФ, передають федеральні російські ЗМІ.

Зокрема учасники парламентських слухань у Держдумі підготували проект рекомендацій російському уряду з проханням надати самоназваним «республікам» повну міграційну амністію, преференції при отриманні російського громадянства, при реєстрації за місцем проживання в РФ, а також при влаштуванні на роботу в Росії.

Крім того, учасники парламентських слухань пропонують скасувати мешканцям непідконтрольного українському уряду Донбасу патенти для роботи на території Росії, щоб працевлаштування проходило за спрощеною схемою через службу зайнятості населення.

Раніше повідомлялось, російська влада не стала давати жителям самоназваних «ДНР» та «ЛНР» спрощений порядок перебування на території країни.

Нагадаємо, 18 лютого Путін підписав указ про визнання паспортів «ДНР» і «ЛНР».

Також повідомлялось, що Україна на Мінських переговорах вимагає скасувати визнання Росією паспортів «Л/ДНР».

 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини