УКРАЇНА

Держфіскальна служба попередила про розсилку вірусів від імені установи

22 березня, 2018 20:10
УКРАЇНА/Держфіскальна служба попередила про розсилку вірусів від імені установи
Зберегти
Вигляд
Державна фіскальна служба України попереджає, що від імені служби невідомі здійснюють розсилку повідомлень із шкідливим програмним забезпечення.

Державна фіскальна служба України попереджає, що від імені служби невідомі здійснюють розсилку повідомлень із шкідливим програмним забезпечення.

Про це йдеться на сайті ДФС.

Повідомляється, що 21 березня було зафіксовано значну кількість спам-розсилок листів, які розповсюджуються електронною поштою.

«Листи містять шкідливе програмне забезпечення та відправляються нібито від імені Державної фіскальної служби», — йдеться у повідомленні.

У ДФС попередили, що відправка спам-повідомлень відбувається з електронних скриньок, які не мають жодного відношення до установи.

У Держфіскальній службі навели приклад спам-повідомлення, яке розсилалось користувачам.

Раніше ПриватБанк попередив про шахраїв у Instagram, які діяли від імені банку.

Пов`язані новини
Політика
13 грудня 2018
Насіров прокоментував вимогу його адвокатів зачитати весь обвинувальний акт
Екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров, звільнення якого суд визнав незаконним, прокоментував вимогу його захисників у суді зачитати увесь текст обвинувального акту, що загалом може зайняти кілька років.«Сторона обвинувачення повинна оголосити обвинувальний акт. Скорочено? Такого в законі немає. Тепер ми повертаємось до конкретних прикладів. Ми ніколи не бачили обвинувального акту на 800 сторінок, там незрозуміло що», — сказав Насіров ефірі «Суспільного» і додав, що це сторона обвинувачення затягує справу, а не сторона захисту.На засіданні 19 січня за клопотанням захисту Насірова прокурори продовжили зачитувати повністю обвинувальний акт. Загалом документ налічує 774 сторінки, але прокурори встигли прочитати лише 54 сторінок. Зазвичай обвинувачений і його адвокати самостійно ознайомлюються з обвинувальним актом, але Насіров звернувся із клопотанням, щоб цей документ зачитали в суді в повному обсязі. Попри це, Насіров дорікнув прокурорам, що вони «надто повільно» зачитують обвинувальний акт. Прокурори ж зазначили, що «це є очевидним затягуванням судового процесу».У Національному антикорупційному бюро України заявили, що справа Насірова розглядатиметься в суді роками через затягування адвокатами. Громадські ж організації заявили, що на зачитування всього обвинувального акту Насірова знадобиться понад два роки.Напередодні, 12 грудня, у НАБУ повідомили, що Шевченківському райсуду Києва залишилося зачитати ще 380 сторінок обвинувального акту в справі поновленого на посаді глави ДФС Романа Насірова.
Перевірено
Зберегти