Державне агентство України з питань кіно прийняло рішення надати для виробництва документального фільму «Какофонія Донбасу» 1,1 млн грн.

Державне агентство України з питань кіно прийняло рішення надати для виробництва документального фільму «Какофонія Донбасу» 1,1 млн грн. 

Про це повідомляє прес-служба Держкіно в мережі Facebook.

«14-го грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «Тремпель фільмз» контракт про надання проекту «Какофонія Донбасу» державної фінансової підтримки розміром 1 100,0 тис. грн», — йдеться у повідомленні.  

Зазначається, що загальна вартість виробництва фільму — 4 млн грн.

Документальний фільм «Какофонія Донбасу», спільне виробництво якого здійснює Україна і Франція, став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Автором сценарію та режисером фільму є Ігор Мінаєв, продюсер — Юрій Леута.

«Какофонія Донбасу» — це фільм-міркування. Ідея стрічки полягає у дослідженні створення міфу про Донбас, керуючись архівними матеріалами документального та ігрового кіно», — повідомляє Держкіно.

«Мета «Какофонії Донбасу» — повернути документу його документальний зміст, тобто оголити приховану реальність, без якої неможливо зрозуміти міф Донбасу. Таким чином, фільм побудований у двох площинах: реальність, створена ідеологією, та реальність, прихована за цим глянцем», — розповідає режисер стрічки Ігор Мінаєв.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile