Державне агентство України з питань кіно виділить на виробництво українського фільму «Залишенець.Чорний ворон» режисера Олега Туранського 11,87 млн гривень

Державне агентство України з питань кіно виділить на виробництво українського фільму «Залишенець.Чорний ворон» режисера Олега Туранського 11,87 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

«19 грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «ТЕТ-продакшн» контракт про надання кінопроекту «Залишенець.Чорний ворон» державної фінансової підтримки в розмірі 11,873 млн грн», — йдеться в повідомленні у Facebook.

Згідно з повідомленням, загальна вартість фільму — 23,7 млн гривень.

Як відзначають в Держкіно, стрічка є екранізацією однойменного історичного роману українського письменника Василя Шкляра, в основі якого — історичні документи, зокрема, з розсекречених архівів КДБ.

За сюжетом у фільмі холодноярський отаман Чорний Ворон повертається в рідні краї, щоб підняти народ на повстання проти влади більшовиків.

Раніше кінопроект повнометражного ігрового фільму «Залишенець. Чорний ворон» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно.

Поділитись: