УКРАЇНА

Держкомтелерадіо заборонив ввезення російської дитячої книги про історію Київської Русі

24 квітня, 2018 23:05
УКРАЇНА/Держкомтелерадіо заборонив ввезення російської дитячої книги про історію Київської Русі
Зберегти
Вигляд
Державний комітет телебачення і радіомовлення України заборонив ввезення 10 тисяч екземплярів дитячої книги російської письменниці Олени Качур «Як жили на Русі».

Державний комітет телебачення і радіомовлення України заборонив ввезення 10 тисяч екземплярів дитячої книги російської письменниці Олени Качур «Як жили на Русі».

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

На думку експертної ради Держкомтелерадіо у даній книзі «присутні ознаки пропаганди держави-агресора та звичної вже для російських пропагандистів практики фальшування історії Київської Русі, невизнання Української держави».

23 березня Державний комітет телебачення і радіомовлення України розширив до 165 книг список видань, заборонених для ввезення в Україну. Зокрема до списку увійшли книги екс-прем'єра Миколи Азарова, ідеолога «євразійства» Олександра Дугіна та ватажків самопроголошеної «ДНР» — Павла Губарєва та Захара Прілєпіна.

Раніше Україна заборонила вісім книг російського психолога Синельникова, який просив перераховувати йому гроші в окупований Крим.  

На початку лютого 2018-го в Україні заборонили ще три російські пропагандистські книжки.

Нагадаємо, що 1 січня 2017 року набув чинності закон «Про внесення змін у деякі закони України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту».

Відповідно до закону, не може бути ввезена в Україну видавнича продукція, яка за змістом спрямована на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади тощо.

Пов`язані новини