ENRU

Держпідприємства здаватимуть приміщення в оренду через онлайн-аукціони

ProZorro.Продажі запускає новий напрямок роботи — аукціони з надання в оренду державного майна.

Про це під час брифінгу в УКМЦ розповів заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов.

Здати в оренду приміщення за допомогою ProZorro.Продажі зможуть органи місцевої влади, державні та комунальні підприємства.

Донині право надавати державні та муніципальні об’єкти нерухомості в оренду комерційним підприємствам належало виключно Фондові державного майна після погодження   відповідного міністерства.

Зміна положень законодавства дозволила робити це через аукціони ProZorro.Продажі, що потенційно скорочує час на ухвалення рішень.

Це також має забезпечити конкуренцію, що в підсумку збільшить доходи держпідпріємств і місцевих бюджетів.

Першим партнером ProZorro.Продажі стане ПАТ «Укрпошта». Держкомпанія вже виставила перший лот — ресторан з терасою, що знаходиться на території корпоративної бази відпочинку «Укрпошти» «Зелена Буча» в Київській області. Стартова ціна лоту — 31 тисяча гривень.

Нагадаємо, до ProZorro за рік приєдналося понад 18 тисяч нових органів влади, державних чи комунальних підприємств. На 384% зросла кількість підприємств чи фізичних осіб-підприємців, що взяли участь хоча б в одному тендері, а сума оголошених торгів збільшилася майже вдесятеро — з 75 мільярдів до 725 мільярдів гривень.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram