Держприкордонслужба відповіла на заяву головного військового прокурора Анатолія Матіоса стосовно 150 км «приватного українського-угорського кордону».

Держприкордонслужба відповіла на заяву головного військового прокурора Анатолія Матіоса стосовно 150 км «приватного українського-угорського кордону».

Як заявляв Матіос, 150 кілометрів українського кордону з Угорщиною є «приватними» і являють собою звичайні земельні ділянки.

У повідомленні на сайті Держприкордонслужби йдеться про те, що наразі вживають усіх заходів, щоб повернути у державну власність земельні ділянки, розташовані вздовж лінії державного кордону

Зазначається також, що наразі співробітники Держприкордонслужби разом з прокуратурою Закарпатської області вже повернули у державну власність 34 земельних ділянки загальною площею понад 132 гектари.

«Незважаючи на те, що земельні ділянки, які розташовані у безпосередній близькості до державного кордону України, знаходяться у приватній власності, Державна прикордонна служба в повному обсязі здійснює охорону державного кордону», — йдеться у повідомленні.

Наголошується також, що було подано позови до Берегівського районного суду стосовно фізичних осіб, а також Головного управління Держземагентства в Закарпатській області, Берегівського райуправління юстиції про скасування низки наказів і повернення у державну власність земельних ділянок.

Нагадаємо, Українські правоохоронці викрили і затримали кількох людей, жителів Черкаської області, які планували підірвати угорський пам'ятник Верецькому перевалі на кордоні з Україною в Закарпатській області.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: