Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Євгена Капінуса державним секретарем Міністерства фінансів

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Євгена Капінуса державним секретарем Міністерства фінансів.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії в четвер, повідомляють «Українські новини».

Крім того зазначається, що конкурсна комісія мала обрати резервного кандидата, який протягом року мав би право бути призначеним держсекретарем, у разі якщо Капінус відмовився від посади.

Однак другий кандидат, який пройшов у фінал конкурсу (керівник патронатної служби Мінфіну Денис Улютін), не набрав достатньої кількості балів, щоб стати резервним кандидатом.

Євген Капінус наразі є заступником міністра – керівником апарату Мінфіну.

З 2003 року він працював головним консультантом відділу з питань структурних змін та інфраструктури ринку в Адміністрації Президента.

З 2005 року почав працювати в Головній службі соціально-економічного розвитку Секретаріату Президента, де займав керівні посади.

З 2010 по 2011 був радником віце-прем'єр-міністра секретаріату Кабінету Міністрів, а потім працював координатором в Координаційному центрі економічних реформ при Президентові.

У 2015 році очолив Координаційний центр забезпечення взаємодії з Кабміном.

Раніше уряд ухвалив рішення про призначення директора юридичного департаменту Олексія Перевезенцева державним секретарем Мінекономрозвитку і торгівлі України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пріоритети податкової реформи: спрощення умов для бізнесу та боротьба з корупцією — Мінфін

Поділитись: