Держслужба спеціального зв'язку та захисту інформації передала Національному агентству з питань протидії корупції «засекречені» зауваження щодо атестації системи електронного декларування.

Про це повідомив в Facebook член комісії Нацагентства з питань протидії корупції Руслан Рябошапка.

«Зауваження на 90% відсотків складаються з опису нашого програмного продукту. Решта 10% — брехня, напівправда, маніпуляції. Це треба опублікувати. Люди повинні це бачити»,— зазначив він.

Однак, гриф «секретно» не дозволяє публікувати зауваження, додав Рябошапка.

В свою чергу,  Держслужба спеціального зв’язку оприлюднила заяву, в якій запевнила у коректності рішення про відмову в атестаті системи захисту електронного декларування.

«Окремі посадовці НАЗК намагаються перекласти свою особисту відповідальність за незавершений і незахищений продукт на державних експертів. Вважаємо неприпустимим подібний тиск на посадовців та експертів Держспецзв’язку, які свідомо прийняли непросте але неупереджене правове та відповідальне рішення у чіткій відповідності до закону», — йдеться у повідомленні служби.

Нагадаємо, 12 серпня Держслужба спеціального зв'язку відмовила в атестації електронного декларування. 

Без атестату Держспецзв'язку, подані чиновниками декларації, не матимуть юридичної ваги

Президент Петро Порошенко заявив, що електронне декларування активів чиновників має стартувати в Україні з 15 серпня, його відкладання не припустимо і не розглядається

Поділитись: