У Чехії на базі військової академії військовослужбовці окремої десантно-штурмової бригади ВДВ проходять місячні курси з бойової стрільби. Про це повідомляється на сайті Міноборони України.

Зазначається, що разом із українськими десантниками опановують методи ведення вогню за стандартами НАТО військовослужбовці з 10 держав. Усі заняття проводяться британськими інструкторами.

«Курси складаються з двох частин. Перші два тижні теоретичні заняття, вивчення матеріальної частини озброєння, робота на тренажерах. Друга частина практична і проходитиме на полігоні з проведенням змагань та відпрацюванням вправ стрільб в умовах максимально наближених до бойових», — розповів старший лейтенант ЗСУ Станіслав Гавриш.

Раніше десантники на Миколаївщин відпрацювали масове десантування з літаків Ан-26 із подальшим штурмом об’єкту умовного ворога.

У Дніпропетровській області десантники у рамках батальйонних тактичних навчань військ відпрацювали захоплення моста.

На узбережжі Чорного моря курсанти факультету підготовки спеціалістів ВДВ виконали стрибок з парашутом з вертольоту Мі-8 на воду.

А в рамках українсько-американських навчань Rapid Trident-2016 українські десантники і вертолітники армійської авіації відпрацювали спільні дії під час атаки на укріплений район умовного противника.

Поділитись: