Колишній прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон 12 вересня склав повноваження депутата парламенту країни. Про це повідомляє dpa.

«Для мене, як для колишнього прем'єр-міністра, є неможливим бути рядовим депутатом. Я гадаю, що все, що б я не робив, відволікатиме увагу від політики уряду, від того, що нинішній уряд має робити для країни», - пояснив Кемерон своє несподіване рішення, цитує агенство dpa.

Нагадаємо, після того, як більшість британців проголосували за вихід країни зі складу ЄС, Девід Кемерон, який більше 6 років очолював уряд Великобританії і активно виступав проти Brexit, пішов у відставку. На посаді прем'єра його змінила Тереза Мей, яка сформувала свій кабінет міністрів.

Після своєї відставки Кемерон заявив, що планує надалі залишатися депутатом британського парламенту, не претендуючи на лідерство у Консервативній партії.

Колишній прем'єр не дав ніяких подробиць про свої плани на майбутнє, але сказав, що він сподівається «продовжувати вносити свій вклад в державній службі».

 

Поділитись: