ENRU

Девід Лінч у Києві розповів про трансцендентальну медитацію

Data?1510914387
Фото: Олена Зашко/Громадське

Девід Лінч приїхав до Києва на відкриття українського представництва всесвітнього благодійного фонду David Lynch Foundation.

Перша зустріч з Лінчем відбулася в «Театрі на Подолі». Режисер розповів про практику трансцендентальної медитації.

«Люди не люблять страждати. Я відчуваю, що люди хочуть бути щасливими. Якщо почати практикувати техніку трансцендентальної медитації, ви відкриєте двері в золотий світ спокою. Я насолоджуюся цією технікою 44 роки й не пропустив жодного дня», — каже Лінч.

Він також розповів, що для України ідея трансцедентальної медитації нова.

«45 років тому в Америці ніхто не знав що це. Нині в Америці є наукове розуміння, що це не філософія, а вправа. Тепер нові часи. Для вас це нове, але це може використовувати будь-хто», — сказав Лінч, а також додав:

«Трансцендентальна медитація — це не роздуми про щось. Це дуже проста форма. Вам дають мантру — це поєднання звуку, вібрації і думки. Вона повертає вашу думку на 180 градусів усередину себе. Ви пірнаєте через різні шари розуму. Це необмежена енергія і мир».

Режисер наголосив, що цю техніку було б необхідно впровадити для ветеранів і дітей у школах.

«Ми підтримуємо роботу в Україні, щоб навчити всіх, хто цього хоче», — додав представник фонду Боб Рот.

Лінч також зустрінеться зі студентами й прочитає лекцію про медитацію в одному з кінотеатрів. Увечері 17 листопада відбудеться вечір-зустріч з Лінчем, квитки на яку коштували від 23 до 55 тисяч гривень.

David Lynch Foundation засновано у 2005 році для фінансування навчання трансцендентальної медитації. Фонд розширив свою діяльність і нині допомагає ветеранам війн, біженцям, жертвам домашнього насильства, безхатченкам тощо.

Культовий режисер Девід Лінч відомий за такими фільмами та серіалами, як «Твін Пікс», «Малхолланд Драйв», «Дикі серцем», «Людина-слон».

Це вже другий візит Лінча в Україну. Уперше режисер приїхав до країни у 2009 році.

У травні 2017 року Девід Лінч заявив, що планує піти з кіно після виходу третього сезону «Твін Пікс». 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram