Девід Лінч приїхав до Києва на відкриття українського представництва всесвітнього благодійного фонду David Lynch Foundation.

Девід Лінч приїхав до Києва на відкриття українського представництва всесвітнього благодійного фонду David Lynch Foundation.

Перша зустріч з Лінчем відбулася в «Театрі на Подолі». Режисер розповів про практику трансцендентальної медитації.

«Люди не люблять страждати. Я відчуваю, що люди хочуть бути щасливими. Якщо почати практикувати техніку трансцендентальної медитації, ви відкриєте двері в золотий світ спокою. Я насолоджуюся цією технікою 44 роки й не пропустив жодного дня», — каже Лінч.

Він також розповів, що для України ідея трансцедентальної медитації нова.

«45 років тому в Америці ніхто не знав що це. Нині в Америці є наукове розуміння, що це не філософія, а вправа. Тепер нові часи. Для вас це нове, але це може використовувати будь-хто», — сказав Лінч, а також додав:

«Трансцендентальна медитація — це не роздуми про щось. Це дуже проста форма. Вам дають мантру — це поєднання звуку, вібрації і думки. Вона повертає вашу думку на 180 градусів усередину себе. Ви пірнаєте через різні шари розуму. Це необмежена енергія і мир».

Режисер наголосив, що цю техніку було б необхідно впровадити для ветеранів і дітей у школах.

«Ми підтримуємо роботу в Україні, щоб навчити всіх, хто цього хоче», — додав представник фонду Боб Рот.

Лінч також зустрінеться зі студентами й прочитає лекцію про медитацію в одному з кінотеатрів. Увечері 17 листопада відбудеться вечір-зустріч з Лінчем, квитки на яку коштували від 23 до 55 тисяч гривень.

David Lynch Foundation засновано у 2005 році для фінансування навчання трансцендентальної медитації. Фонд розширив свою діяльність і нині допомагає ветеранам війн, біженцям, жертвам домашнього насильства, безхатченкам тощо.

Культовий режисер Девід Лінч відомий за такими фільмами та серіалами, як «Твін Пікс», «Малхолланд Драйв», «Дикі серцем», «Людина-слон».

Це вже другий візит Лінча в Україну. Уперше режисер приїхав до країни у 2009 році.

У травні 2017 року Девід Лінч заявив, що планує піти з кіно після виходу третього сезону «Твін Пікс». 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: